Waluta:
PLN
Masz pytanie do działu serwisu? 🤔 Wypełnij krótki formularz a skontaktujemy się z Tobą:Kliknij tutaj

Informacje o sklepie

Opublikowano:

Części John Deere - Wysokiej Jakości Zamienniki i Oryginały

John Deere sklep internetowy

Esklep agroJD sprzedający części rolnicze John Deere to wyjątkowe miejsce, gdzie wszyscy klienci mogą bez trudu znaleźć największy wybór elementów niezbędnych do prawidłowej bieżącej eksploatacji, wykonywania przeglądów okresowych czy napraw sprzętu w razie wystąpienia awarii. Nasz e-sklep zapewnia swoim klientom pełne wsparcie w wyszukiwaniu odpowiednich podzespołów. Oferujemy nie tylko wygodne metody samodzielnego wyszukiwania potrzebnego podzespołu, ale też pomoc naszych wyspecjalizowanych konsultantów, którzy ułatwiają wybór części rolniczych John Deere odpowiednich do konkretnego modelu sprzętu. W razie pojawienia się jakichkolwiek wątpliwości zachęcamy do kontaktu z naszymi pracownikami, którzy w godzinach 7:00–17:00 pozostają do Państwa pełnej dyspozycji.

Kategorie części rolniczych John Deere dostępnych w AgroJD

Produkty dostępne w e-sklepie AgroJD są pogrupowane w różnych kategoriach. Główne z nich to filtry i środki smarne, silnik, układ jezdny, TUZ i zaczepy, elektryka, kabina, hydraulika, karoseria oraz normalia. Każda z nich zawiera kolejne podkategorie zawężające, które bardziej precyzyjnie określają przeznaczenie zamieszczonych w nich części rolniczych John Deere. W ramach każdej z kategorii czy podkategorii części mogą być wyświetlane w wybranym przez użytkownika porządku, tak by maksymalnie ułatwić poszukiwanie. Dostępne części rolnicze John Deere mogą być pokazywane według nazwy, malejącej lub rosnącej ceny bądź według ocen użytkowników.

Hurtownia części John Deere

AgroJD nie jest hurtownią części oryginalnych do John Deere ale posiadamy szeroki asortyment szczególnie zamienników do maszyn marki John Deere. Staramy się mieć najpopularniejsze produkty od ręki po to by nasi klienci mogli cieszyć się szybką wysyłką.  

John Deere sklep akcesoria

AgroJD to nie jest autoryzowany sklep z akcesoriami do John Deere, ale znajdziesz u nas szeroką gamę gadżetów i zabawek związanych z marką John Deere. Sprawdź co aktualnie mamy w ofercie: Link.

W naszej ofercie znajdziesz oryginały jak i zamienniki. 

Oryginalne numery zostały podane w celach porównawczych. 

W przypadku pytań i wątpliwości zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami, którzy zawsze chętnie pomogą w znalezieniu odpowiedniej części i złożeniu zamówienia.

Życzymy udanych zakupów!

Często zadawane pytania: 

Z jakiego kraju pochodzi firma John Deere?

Firma John Deere pochodzi z Stanów Zjednoczonych. Została założona w 1837 roku przez Johna Deere'a w Grand Detour, Illinois. firma John Deere rozrosła się i stała się jednym z największych producentów maszyn rolniczych na świecie. Oferuje szeroki zakres produktów, w tym traktory, kombajny, ciągniki sadownicze, maszyny do pielęgnacji trawy oraz sprzęt do budowy i pielęgnacji terenów zielonych.

Czy agroJD to polska firma?


Tak, agroJD to w 100% Polska firma sprzedająca części do maszyn John Deere w zamiennikach. Reprezentowana przez Norberta Dolniaka. 

Czy agroJD to John Deere? 

Nie. Jest to sklep internetowy z częściami do John Deere, głównie zamiennikami. Jednak nie jest powiązana z firmą John Deere ani nie reprezentuje oficjalnego oddziału John Deere w Polsce.

Czy John Deere jest niemiecki?

Nie, firma John Deere nie jest niemiecka, lecz amerykańska. Założona została w 1837 roku przez Johna Deere'a w Grand Detour, Illinois, w Stanach Zjednoczonych. Chociaż John Deere ma oddziały i produkcję na całym świecie, w tym także w Niemczech, to jednak główna siedziba firmy znajduje się w Moline, Illinois.

Czy John Deere jest amerykański?

Tak, firma John Deere jest amerykańska. Została założona w 1837 roku przez Johna Deere'a w Grand Detour, Illinois, w Stanach Zjednoczonych. Od tamtej pory firma rozwinęła się i stała się jednym z największych producentów maszyn rolniczych na świecie. Choć ma oddziały i produkcję na całym świecie, John Deere nadal pozostaje jedną z najbardziej ikonicznych amerykańskich firm związanych z branżą rolniczą.

Czym się różni John Deere M od R?

Traktory serii R są zazwyczaj większe, mocniejsze i przeznaczone do bardziej wymagających zastosowań rolniczych, takich jak prace na dużych gospodarstwach lub w trudnych warunkach terenowych. Mają one również bardziej zaawansowane opcje wyposażenia i systemy sterowania. Z kolei traktory serii M są często mniejsze, lżejsze i bardziej odpowiednie do zastosowań ogrodniczych, rekreacyjnych lub na mniejszych gospodarstwach rolnych, gdzie nie jest wymagana tak duża moc ani zaawansowane opcje wyposażenia.

Przydatne linki: 

John Deere katalog części online (John Deere parts catalog, John Deere katalog online)

 Kliknij tutaj: Link

Narzędzie do wyszukiwania filtrów.

To narzędzie zrewolucjonizowało wyszukiwanie filtrów przez naszych klientów. Sprawdź je sam

Kliknij tutaj: Link

 

 

Aktualne promocje: 

Sprawdź co aktualnie mamy w promocji dzięki naszej nowej stronie 

Kliknij tutaj: Link

 

Najniższa cena towaru, jaka obowiązywała w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki